Do 8 grudnia macie czas, by umieścić relacje z Waszych wyzwań na platformie. Cieszymy się, że pojawia ich się coraz więcej! Pamiętajcie również by na platformie umieścić diagnozę oraz plan działania.
Powodzenia w realizacji działań!

Pamiętajcie, by umieszczać relacje z wyzwań zgodnie z harmonogramem!

Serdecznie zapraszamy grupy uczniowskie do wzięcia udziału w Wirtualnym Festiwalu pod hasłem OK!olica, który odbędzie się w piątek 17 maja w godzinach 09:30-12:30 na platformie internetowej oraz na Facebooku. Jest to niezwykła okazja do dobrej zabawy, integracji, przybliżenia wiedzy o zróznoważonym mieszkalnictwie oraz nowego spojrzenia na swoje otoczenie! Co więcej - czekają na Was atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy na jubileuszową edycję Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych (OPPM). W tym roku świętujemy podwójnie, gdyż obchodzimy również 25-lecie powstania Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO).

Zapraszamy osoby w wieku 15-18 lat do wzięcia udziału w 10-dniowych warsztatach, w czasie których przejdziemy całą ścieżkę projektową – od zdiagnozowania problemu do zrealizowania działania dla konkretnej grupy w jednej z warszawskich dzielnic.

Zapraszamy do czwartej edycji ogólnopolskiego programu "Szkoła Demokracji", którego celem jest zwiększenie udziału uczniów i uczennic w życiu szkoły oraz wzmocnienie samorządności uczniowskiej. Do tej pory certyfikat Szkoły Demokracji zdobyło ponad 200 szkół - dołącz do tego grona!

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych to doskonała szansa na spotkanie się szkolnych aktywistów i aktywistek z całej Polski, wymianę doświadczeń, naukę i zabawę. A wszystko to we wnętrzach Zamku Królewskiego w Warszawie!

Wszyscy korzystamy z dobrodziejstw demokracji - wszyscy możemy współtworzyć demokrację. Jeśli też tak uważasz, zapraszamy do wzięcia udziału w Civic Up! Academy, szkole letniej zorganizowanej przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Polsce we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacją Wspomagania Wsi.

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną porcją wyzwań MAX - tym razem odnoszących się do obszaru zasoby i kwestie formalne.

Drodzy uczestnicy, interAKCJA! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w spotkaniu podsumowującym tegoroczną Szkołę Demokracji, które odbędzie się 18 kwietnia w Warszawie. Udział aktywnych uczestników, integrujące zabawy oraz merytoryczne dyskusje - tego możecie oczekiwać od naszego przedsięwzięcia!