Rok 2019 obfitował w mnóstwo wydarzeń i dużo Waszej pracy - spotkaliśmy się na Inauguracji, przeprowadziliście diagnozy Waszych szkół, stworzyliście plan działania i….pierwsze, wspaniałe relacje za Wami - wielkie gratulacje! A co jeszcze przed nami?

Zobaczcie, w jakich szkoleniach liderskich możecie wziąć udział w tej edycji Szkoły Demokracji! :) Pozwolą Wam one rozwinąć umiejętności przydatne do pracy w SU.

Przypominamy o terminie umieszczania drugiej relacji na platformie. Termin mija 31 stycznia 2020 r.!
Zachęcamy również do korzystania z hashtaga #szkołademokracji.

Szkoła Demokracji trwa! Możemy przyglądać się temu, jak zmieniają się Wasze szkoły i czekamy na kolejne działania. Listopad i grudzień upłynęły pod znakiem intensywnej pracy. 

Do 8 grudnia macie czas, by umieścić relacje z Waszych wyzwań na platformie. Cieszymy się, że pojawia ich się coraz więcej! Pamiętajcie również by na platformie umieścić diagnozę oraz plan działania.
Powodzenia w realizacji działań! 

Pamiętajcie, by umieszczać relacje z wyzwań zgodnie z harmonogramem! 

Serdecznie zapraszamy grupy uczniowskie do wzięcia udziału w Wirtualnym Festiwalu pod hasłem OK!olica, który odbędzie się w piątek 17 maja w godzinach 09:30-12:30 na platformie internetowej oraz na Facebooku. Jest to niezwykła okazja do dobrej zabawy, integracji, przybliżenia wiedzy o zróznoważonym mieszkalnictwie oraz nowego spojrzenia na swoje otoczenie! Co więcej - czekają na Was atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy na jubileuszową edycję Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych (OPPM). W tym roku świętujemy podwójnie, gdyż obchodzimy również 25-lecie powstania Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO).

Zapraszamy osoby w wieku 15-18 lat do wzięcia udziału w 10-dniowych warsztatach, w czasie których przejdziemy całą ścieżkę projektową – od zdiagnozowania problemu do zrealizowania działania dla konkretnej grupy w jednej z warszawskich dzielnic.

Zapraszamy do czwartej edycji ogólnopolskiego programu "Szkoła Demokracji", którego celem jest zwiększenie udziału uczniów i uczennic w życiu szkoły oraz wzmocnienie samorządności uczniowskiej. Do tej pory certyfikat Szkoły Demokracji zdobyło ponad 200 szkół - dołącz do tego grona!

Strony