Obrazek użytkownika Centrum Edukacji Obywatelskiej

 

Szkolenia liderskie wystartowały!

Jednym z elementów programu "Szkoła Demokracji" (projekt "Akademia Demokracji") są bezpłatne szkolenia liderskie. Są to szkolenia przeznaczone dla uczniów i uczennic, którzy uczestniczą w programie. Każdy z uczestników powinien wziąć udział w co najmniej 3 wybranych spośród 5 możliwych tematów. Szkolenia są możliwością na pogłębienie wiedzy i rozwinięcie umiejętności liderskich przydatnych w pracy samorządu uczniowskiego. Stanowią uzupełnienie do pracy w zespołach projektowych nad realizacją wyzwań i pracy z mentorem. Prowadzą je doświadczeni trenerzy i trenerki - specjaliści w poszczególnych tematach. W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 szkolenia w ramach projektu odbywają się w wersji on-line poprzez aplikację Microsoft Teams. Odbyły się już następujące szkolenia:

  • 25 kwietnia 2020 - "Finansowanie"
  • 27 kwietnia 2020 - "Młody lider"
  • 28 kwietnia 2020 - "Inicjatywa obywatelska młodych"
  • 29 kwietnia 2020 - "Finansowanie"

Przed nami jeszcze kolejne szkolenia z powyższych tematów i pierwsze szkolenia z tematów "Komunikacja i informowanie" oraz "Debata oxfordzka"! Mamy nadzieję, że szkolenia są ciekawe i rozwijające dla Was - naszych uczestników! Czekamy z niecierpliwością na kolejne! laugh

O czym są szkolenia?

Ciekawi, czego dotyczą poszczególne szkolenia? Opisy poszczególnych tematów możecie przeczytać w artykule TUTAJ.

 

 

 Źródło grafiki powyżej: Business vector created by freepik - www.freepik.com

Źródło grafiki przy tytule na stronie głównej: Designed by Freepik.