Obrazek użytkownika Anna Wuls

Co dalej? - Czas na kolejną relację!

Na Waszą kolejną (trzecią) relację czekamy do 28. lutego 2020 r. Ciekawi jesteśmy, które wyzwanie podejmiecie tym razem - do tej pory większość z Was zajęła się wyborami oraz usprawnianiem komunikacji. Mamy nadzieję, że widoczne efekty pracy wynagradzają wysiłek włożony w działania :) 

Dziękujemy Wam też za wypełnienie ankiet dotyczących szkoleń liderskich. Analizujemy przesłane przez Was informacje i już niedługo poinformujemy Was o planowanych terminach warsztatów.

 

Wizyty mentorskie w szkołach

Wizyta mentorska w Waszej szkole jest szansą na skonsultowanie Waszych działań.  Dzięki niej możecie porozmawiać z mentorem o planowanych wyzwaniach i pokazać mu, co już zrobiliście. Wiele wizyt już za nami! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, umówicie Wasz termin wizyty z mentorem. 

UWAGA! W spotkaniu obowiązkowo muszą wziąć udział wszyscy uczniowie i uczennice, którzy wypełnili formularz i są uczestnikami projektu. Jest to obowiązkowy wymóg projektowy.

 

#szkolademokracji

Zachęcamy do dzielenia się zdjęciami w mediach społecznościowych (facebook, instagram) i oznaczania ich hasztagiem #szkolademokracji. Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć, co dzieje się w innych szkołach i obserwować inspirujące działania innych zespołów w Szkole Demokracji.