Obrazek użytkownika Centrum Edukacji Obywatelskiej

 

Letnia Szkoła Demokracji - ruszyły zapisy!

W tym roku przygotowujemy dla Was coś specjalnego - Letnią Szkołę Demokracji! Jest to 5 dni niezwykłych warsztatów rozwijających umiejętności liderskie i wiedzę, które przydadzą Ci się się zarówno w działaniu w Twojej szkole, jak i w realizacji własnych inicjatyw w przyszłości! Warsztaty są przeznaczone TYLKO dla uczestników Szkoły Demokracji, czyli dla Was i są całkowicie bezpłatne! To dodatkowa propozycja dla chętnych. Zapraszamy w dniach 27.06-3.07.2020!

Co możesz zyskać poprzez udział w Letniej Szkole Demokracji?

 

  • Weźmiesz udział w atrakcyjnych i aktywnych warsztatach, symulacjach, grze terenowej, prowadzonych przez doświadczonych trenerów;

  • Poznasz skuteczne metody pracy w grupie, komunikacji i współdecydowania, które pomogą Tobie prowadzić własne działania w szkole i poza nią

  • Poznasz metodę design thinking w praktyce i zobaczysz, jak można ją wykorzystać do wspólnego planowania realizacji pomysłów w szkole (i nie tylko).

  • Spotkasz ludzi aktywnych w swoich szkołach z całej Polski, nawiążesz nowe znajomości.

  • Zdobędziesz możliwość wymiany doświadczeń, trudności, pomysłów i rozwiązań dla swojej szkoły/środowiska.

  • Skorzystasz z dodatkowych atrakcji przygotowanych dla uczestników i poznasz uroki Warszawy.

 

Kiedy i gdzie?

W dniach 27.06 - 3.07.2020 roku w Warszawie (pierwszy i ostatni dzień to dni przyjazdu).

 

Dla kogo?

Warsztaty te są przeznaczone TYLKO dla osób, które są formalnymi uczestnikami i uczestniczkami programu  Szkoła Demokracji w edycji 2019/20. Liczba miejsc jest ograniczona. Mamy tylko 16 miejsc! UWAGA: warunkiem udziału jest wykonanie przez zespół, do którego należy osoba zgłoszona min. 3 wyzwań w programie!

 

Nocleg i wyżywienie oraz przejazd

Udział w Letniej Szkole Demokracji jest całkowicie bezpłatny! Zapewniamy bezpłatny nocleg i wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) przez cały czas trwania Letniej Szkoły Zwracamy również koszt dojazdu na miejsce warsztatów i powrotu.

 

Ile kosztuje udział w warsztatach?

Udział w Letniej Szkole Demokracji jest całkowicie BEZPŁATNY. Oprócz noclegu i wyżywienia, zapewniamy opiekę kadry, atrakcyjne warsztaty oraz wiele ciekawych atrakcji integrujących grupę, które pozwolą poznać Warszawę.

 

Jak się zgłosić?

Każdy chętny uczestnik zgłasza się sam.

Wypełnij formularz on-line dostępny na stronie: https://rejestracja.ceo.org.pl/content/letnia-szkola-demokracji-2020-formularz-zgloszeniowy-1

 Termin zgłoszeń to: 25 marca 2020 r.!  

 

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności zdobyte w programie, to jest coś dla Ciebie! Czekamy! Zgłoś się już dziś!

 

Zapoznaj się z Regulaminem Letniej Szkoły