Obrazek użytkownika Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Władysława Sikorskiego w Sopocie
Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów" wybraliście do realizacji?:
3.Organizujemy dzień/noc integracyjną dla uczniów szkoły, podczas której każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia

W planach mieliśmy spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 34 w Gdyni.

Tym razem miała się włączyć cała klasa.

Pandemia

Niestety nie udało, się, ale może kiedyś będzie ku temu okazja.

Drodzy,

dziękuję Wam za wypełnienie sprawozdania z realizacji kolejnego wyzwania, a w szczególności próby jego wykonania (dnia integracyjnego), która zapewne by się udała, gdybyśmy pracowali w szkole, a nie zdalnie. Jestem przekonany, że pomysł, o którym wspominaliście podczas naszego spotkania w Waszej szkole, uda się zrealizować w przyszłym roku szkolnym. Jestem o tym przekonany, bo macie spory potencjał! :)