Obrazek użytkownika Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku
2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU.

W szkole mamy facebooka i z perspektywy czasu wiadomo, że jest jest to dobre źródło przekazu i wielu uczniów zagląda na tą stronę. Niestety jest tam wiele różnych informacji z życia szkolnego i nie zawsze te płynące bezpośrednio od Samorządu Uczniowskiego dotrą do uczniów.

Postanowiliśmy zatem stworzyć osobną stronę na facebooku, która będzie ściśle związana z działaniami i ogłoszeniami SU, a także będzie stanowiła kanał informacji między uczniami a władzami Samorządu Uczniowskiego.

Myślimy jeszcze o ogłoszeniu konkursu na logo naszej strony. Jest to plan na najbliższe tygodnie.

W realizację zadania zaangażowany był tylko zespół projektowy, który zawsze mógł liczyć na pomoc opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Trudnością jest nadal dotarcie do jaknajwiększej liczby osób. Okazuje się, że nie wszyscy czytają informacje nawet na fb.

Czekamy jeszcze na tą chwilę i sukces.

Drodzy i Drogie,

gratuluję Wam realizacji kolejnego wyzwania w ramach kursu. Pomysł z facebookow'ą stroną samorządu uczniowskiego wygląda imponująco. Przejrzałem dziś Wasze wpisy. Realizujecie wartościowe działania. Trzymajcie tak dalej! Zachęćam Was również, aby do współpracy włącząć Waszych kolegów i koleżanki spoza grupy projektowej. Zapewne zobaczycie, jak szybko Wasz zespół rośnie w siłę! Serdeczności ;)