Obrazek użytkownika Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku
środa, Października 23, 2019

Nasze wyzwanie obejmowały nastepujace etapy:

1) ogłoszenie informacji o wyborach na facebooku szkolnym,

2) przyjmowanie kandydatur i plakatów wyborczych,

3) kampania wyborcza w szkole i na facebooku ,

4) przeprowadzenie wyborów ,

5) ogłoszenie wyników

23 października odbyły się wybory Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Do rywalizacji stanęły dwie uczennice. Głosowanie przebiegało bez zastrzeżeń a komisja wyborcza po przeliczeniu głosów stwierdziła, że frekwencja wyniosła 72%.

W wybory zaangażowane były osoby z zespołu projektowego oraz osoby z klas drugich, które zasiadły w komisji wyborczej.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwał opiekun i dotychczasowy przewodniczacy Samorządu Uczniowskiego

Najtrudniejszym elementem było zachęcenie uczniów do kandydowania, zgłosiły się tylko dwie kandydatki. Mimo tego wybory do władz SU zostały przeprowadzone bez żadnych komplikacji.

Sukcesem był wybór nowej przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.

Inne pliki związane z realizacją wyzwania:
  1. 1. Samorzad.pdf (582KB)
Dodatkowe informacje:

brak

Drodzy i Drogie,

dziękuję za uzupełnienie sprawozdania! Pełna akceptacja! Trzymam kciuki za realizację kolejnych wyzwań ;)

Cześć!

Serdecznie dziękuję Wam za zamieszczenie relacji z organizacji szkolnych wyborów do SU. Zapoznałem się z załączoną relacją fotograficzną. Wygląda imponująco ;) Zapewne wybory były dla Waszej społeczności ważnym wydarzeniem. Aby dopełnić 100-procentową akceptację proszę Was o dołączenie/dosłanie protokołu z organizacji szkolnych wyborów, za co z góry serdecznie dziękuję.

Z pozdrowieniami!