Obrazek użytkownika Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie
2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU.

Wspólnie na zebraniu zainteresowanych członków SU ustaliliśmy, co będzie naszym stałym środkiem komunikacji i gdzie go umieścimy. Zdecydowaliśmy o zakupieniu skrzynki i opisaniu jej jako "Pomysłowej Skrzynki". Została  umieszczona w najbardziej uczęszczanym miejscu przez naszych uczniów - obok Strefy Licealisty. Opracowaliśmy regulamin korzystania z naszej pomysłowej Skrzynki i doczekaliśmy się już w niej pierwszych listów. Informacje zwrotne będą udzielane na szkolnym Facebooku lub samorządowej tablicy ogłoszeń. Mamy nadzieję na ciekawe pomysły, na które dotychczas nie wpadliśmy.

Zaangażowanym w realizację wyzwania były wszystkie chętne osoby uczęszczające na zebrania SU oraz opiekunowie samorządu.

Najtrudniejsze w realizacji wyzwania było wybranie miejsca, w którym skrzynka ma wisieć tak, aby była dostępna dla wszystkich. Po dyskusjach doszliśmy do kompromisu.

Za największy sukces uważamy fakt pojawienia się pierwszych listów już pierwszego dnia! :-)