Obrazek użytkownika Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku
1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole.

Podczas tego zadania założyliśmy profil naszej szkoły na instagramie .Profil jest publiczny by nauczyciele,uczniowie,absolwenci jak i rodzice mogli śledzić działalność samorządu uczniowskiego.Konto zostało założone w celu informowania społeczności szkolnej o działaniach samorządu,wydarzeń organizowanych przez su po konkurs,który ostatnio zorganizowaliśmy.Konkurs ten jest na najlepszy projekt na drzwi do pryszniców w naszej szkole.Dzięki konkursowi,który został ogłoszony na naszym instagramie, więcej uczniów zaangażowało się w samorząd i prosperowanie naszej szkoły.

uczniowie naszej szkoły,pani dyrektor

Powiadomienie o naszym instagramie,dużej ilości odbiorców

Integracja społeczności szkolnej,powiadomienie większej liczby uczniów o projekcie "szkoła demokracji",zwiększenie zasięgów informacji

Drodzy i Drogie,

cieszę się, że zrealizowaliście kolejne wyzwanie w ramach kursu ;) Pomysł z utworzeniem konta szkoły na Instagramie wydaje się bardzo ciekawy i na pewno pozwoli Wam na dotarcie z komunikatami o Waszej samorządowej aktywności zarówno do uczniów, rodziców jak i innych zainteresowanych. W jaki sposób będzie prowadzić ten profil? Czy podzieliliście się między sobą zadaniami? Jestem ciekawy reakacji szkolnej społeczności na ten sposób komunikacji. Czy dotarły już do Was pierwsze opinie, wrażenia? Serdeczności!