Obrazek użytkownika Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni
1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole.

Wyniki ankiety:

Statystyki:

Osób głosujących:  265 uczniów klasy IV-VIII

Frekwencja: 78%

Facebook- 80%

Tablica Informacyjna- 5%

Inne: Instagram 5%

Strona szkoły- 10%

- Zrobiliśmy ankietę wśród uczniów, jaki środek przekazu informacji by byl najlepszym z możliwych. Klasy jednogłośnie stwierdziły, że chcieliby założyć Samorządowego facebooka. Chętne osoby objęły funkcję prowadzenia strony. Zaprojektowaliśmy nasze logo- twórą projektu została Maja Grodzka z klasy 7a. Wszystkie nasze pomysły i wydarzenia umieszczamy na tej stronie.

Zaangażowali się w prowadzenie stony uczniowie klas siódmych: Maja Grodzka, Alicja Wróblewska, Gaja Dziurdzikowska.

Systematycznoś prowadzenia strony mimio ciągłych obowiązków szkolnych.

Miłe komentarze ze strony uczniów, rodziców i nauczycieli. Nasza praca w końcu została zauważona.
Inne pliki związane z realizacją wyzwania:
  1. 1. Ankieta forma kontaktu.pdf (18KB)

Drogie i Drodzy,

dziękuję Wam za wypełnienie sprawozdania z realizacji wyzwania w obszarze "Komunikacja i media". Cieszę się, że założyliście facebook'ową stronę swojego samorządu. Zastanówcie się proszę, czy przekształcić ją z profilu na fanpage? Wówczas użytkownicy mogliby obserwować Wasze działania, niekoniecznie dołączając do grona Waszych znajomych. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Napisaliście o ankiecie. Czy mogę prosić o przesłanie jej wyników? Jak wyglądała ta ankieta? O co w niej pytaliście? Ile osób ją wypełniło? Jestem pod wrażeniem Waszego logo. Wspólny znak, a tym bardziej stworzony samodzielnie, jednoczy zespół. Jak wyglądają Wasze plany na publikację kolejnych postów na Facebook'u? Jakie treści będziecie zamieszczać? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Serdeczności!

Dziękuję za uzupełnienie (30.01.2020 r.).