Obrazek użytkownika Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach
1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole.

Na przyszły rok szkolny zaplanowaliśmy stworzenie zakładki Samorząd Uczniowski na szkolnej stronie internetowej. W zakładce tej będą materiały z działań Samorządu, z wszelkich wyjść, apeli, konkursów organizowanych przez Samorząd. Za przygotowanie materiałów będzie odpowiedzialny cały Samorząd Szkolny, bez wyjątku. Chcemy wykazywać na zewnątrz że nasz Samorząd robi bardzo wiele w szkole i w społeczności lokalnej. Na czas epidemii postanowiliśmy wesprzeć całą społecznośc szkolną i stworzyliśmy kolaż ze zdjęć, które wykonaliśmy w domach. Następnie wrzuciliśmy kolaż na facebooka szkoły. Post spotkał się z olbrzymim odezwem jak i radością. Pani Dyrektor była z nas bardzo dumna. Był to pomysł naszej nauczycielki i opiekunki Samorządu. Wyszło świetnie!

Cały Samorząd Uczniowski

W zasadzie to nic. Jedynie trzeba było przygotowac zdjęcie.

Gratulację ze strony Dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów. Jesteśmy dzięki temu bardzo z siebie dumni.

Drodzy i Drogie,

dziękuję za dopisanie odpowiedzi na postawione wcześniej pytania. Pełna akceptacja!

Drodzy i Drogie,

dziękuję Wam za przesłanie sprawozdania z realizacji kolejnego wyzwania. Zdaję sobie sprawę, że obecna sytuacja uniemożliwia podejmowanie wszystkich działań. Zakładka z informacjami o samorządzie uczniowskim na stronie internetowej szkoły, o której piszecie, zapewne będzie pomocna. Jakie treści planujecie w niej zamieścić? Kto będzie odpowiedzialny za przygotowanie treści (materiałów) na tę podstronę? Proszę Was o udzielenie dodatkowych informacji, aby otrzymać pełną akceptację ;)